Touch Portugal - Coś dla ciała

Coś dla ciała, najlepsze winne Spa i pola golfowe nad Oceanem

Coś dla ciała 25km od Lizbony nad brzegiem Oceanu, w Cascais, w rezydencji, w której przez wiele lat po abdykacji mieszkał ostatni król Włoch, Umberto, po znacznej przebudowie i rozbudowie powstał obiekt niezwykły. Jak możemy się dowiedzieć z opisu tego hotelu&spa, na jego wykończenie z pewnością nie skąpiono funduszy. Wnętrza zaaranżowane przez znaną portugalską projektantkę Gracę Viterbo zachwycają swoją pomysłowością i prostotą.

Różnorodność oferty hotelowego spa może każdego znawcę tematu przyprawić o zawrót głowy. Najsłynniejszy magazyn poświęcony turystyce - "Conde nast. Traveller Magazin" - uznał "Real Villa Itália Marine Spa" za jedną z najlepszych placówek tego typu w Europie w roku 2008.

Również nowym punktem na mapie spa&wellness jest inne magiczne miejsce, położone w dolinie rzeki Douro, otoczone przez winnice. Wino w sposób naturalny odciska wyraźne piętno na charakterze "Aquapura hotels villas spa". Region ten znany jest od stuleci z produkcji najsławniejszego portugalskiego trunku - wina porto.

Oprócz zabiegów wykonywanych z użyciem winogron, wina, naturalnej oliwy, czyli lokalnych produktów, spa oferuje bogatą listę zabiegów pochodzenia orientalnego.

Różnorodność oferty hot W tym niezwykłym miejscu zetknęła się holistyczna filozofia ytsara oraz doświadczenie firmy kosmetycznej "Karin Herzog Skin Care", czego owocem jest unikalne spa, łączące w sobie tradycje Wschodu i Zachodu.