Touch Portugal - Golf

Golf

golf Golfiści z całego świata chętnie zjeżdżają się w okolice Lizbony. Pięknie położone pola golfowe należą do najlepszych na świecie. Dzięki bardzo umiarkowanym warunkom klimatycznym w golfa można grać praktycznie 365 dni w roku. Portugalczycy postawili przede wszystkim na jakość.

Jedno z najlepszych pól golfowych Oitavos Dones z regionu Estoril, położone jest niezwykle malowniczo, z niesamowitymi widokami na Ocean. Cały region Estoril, położony 25 km od Lizbony, ze względu na doskonałe warunki do gry został wyróżniony przez Światowe Stowarzyszenie Organizatorów Rozgrywek Golfowych (IAGTO).

Oprócz okolic Lizbony ważnym punktem na golfowej mapie jest Algarve, które dzięki bardzo wysokiej jakości pól golfowych oraz łagodnemu i ciepłemu klimatowi, został uznany w 1999 roku najlepszym regionem golfowym na świecie. Wszystkie atrakcje oraz słoneczna pogoda sprawią, że golfowa podróż do Portugalii będzie z pewnością niezapomnianą przygodą, a ponadto ważnym doświadczeniem w życiu każdego golfisty.